AICINĀM BĒRNIŅUS UZ SVĒTDIENAS SKOLIŅAS NODARBĪBĀM

ŠĪ GADA ATKLĀŠANAS NODARBĪBA

2020. gada 20. SEPTEMBRĪ PLKST. 11.00

JAUNSAULES EV.LUT. DIEVNAMĀ

Skoliņas mērķis ir palīdzēt  bērnam iepazīt Dievu un Dieva Vārdu un saskatīt Dieva darbu pie viņa un pasaulē. Bērni tiek iepazīstināti ar Bībeles stāstiem vienkāršotā, bērniem saprotamā un interesantā veidā.

Pirmā nodarbības daļa tiek veltīta stāsta iepazīšanai, otrā daļa - kādam radošam darbiņam, kur bērniem iespēja praktiski darboties un trešā – sadraudzības laikam, spēlēm.

ĪPAŠI AICINĀM TOS, KAS NE REIZĪTI NAV BIJUŠI! Tas ir dārgākais, ko varam sniegt mūsu mazajiem, lai viņi zinātu, ka viņiem ir Tēvs debesīs, kas viņus ļoti mīl! Ka tieši viņš ir īpašs un dārgs!

Laidiet bērniņus pie Manis, neliedziet tiem, jo tādiem pieder Dieva valstība. (Mk. 10:14)

No mazām dienām zini svētos rakstus, kas spēj padarīt tevi gudru pestīšanai caur ticību Kristū Jēzū. Visi šie raksti ir Dieva iedvesti un ir noderīgi mācībai, vainas pierādīšanai, labošanai, audzināšanai taisnībā, lai Dieva cilvēks būtu pilnīgs, sagatavots katram labam darbam. (2Tim 3:15-17)

• Mīļi gaidīti bērni vecumā no 5 līdz 13 gadiem (var, protams, nākt arī maziņāki, bet vecākiem jābūt blakus)
  • Nodarbības notiek vienu reizi mēnesī.
  • Nodarbību sākums plkst. 11.00 Jaunsaules ev.lut.dievnamā.Nodarbības ilgums ~2h .
  • Visi nepieciešamie materiāli tiek nodrošināti.

Draudzes darbība, dievnama uzturēšana pastāv pateicoties jūsu ziedojumiem. Pateicība visiem, kas atbalsta skoliņas pastāvēšanu.

Skolotājas:

Līga Jansone
info@ligajansone.com

Evita Baltiņa

Antra Balgalve

Sekojam aktivitātēm Facebook, spiežam "like" vai "follow"

Komentāri (0)  |  2019-09-23 23:32  |  Skatīts: 1324x         Ieteikt draugiem       TweetMe