SĒTDIENAS SKOLIŅAS 1.NODARBĪBA

Aizritējusi saulainā vasara un ar prieku aicinām uz atkal satikšanos, lai turpinātu iepazītu Dieva Vārdu un Viņa neaptveramo mācību!

Esat mīļi gaidīti uz svētdienas skoliņas 1. nodarbību Jaunsaules dievnamā 23.septembrī plkst. 11:00!
💖

Skoliņas mērķis ir palīdzēt bērnam iepazīt Dievu un Dieva Vārdu un saskatīt Dieva darbu pie viņa un pasaulē. Bērni tiks iepazīstināti ar Bībeles stāstiem vienkāršotā, bērniem saprotamā un interesantā veidā.

Pirmā nodarbības daļa tiks veltīta stāsta iepazīšanai,  kur bērniem tiks sagatavoti arī dažādi izdales materiāli, otrā daļa tiks veltīta kādam radošam darbiņam, kur bērni varēs praktiski darboties, un trešā – sadraudzība un rotaļas. Tāpat nodarbības tiks papildinātas ar muzikālo sadaļu, dziedot gan lūgšanas, gan slavas dziesmas Tam Kungam.

Droši var nākt bērniņi, kas nevarēs apmeklēt skoliņu regulāri, vai arī tie, kuri tikai ik pa laikam atbrauc apciemot savus draugus, radus un vienkārši vēlas jauki pavadīt laiku, iepazīties ar citiem bērniem.

Nodarbības notiks jaukā, mājīgā, tikko izremontētā telpā – Jaunsaules ev. lut. baznīcas sakristejā.

No mazām dienām zini svētos rakstus, kas spēj padarīt tevi gudru pestīšanai caur ticību Kristū Jēzū. Visi šie raksti ir Dieva iedvesti un ir noderīgi mācībai, vainas pierādīšanai, labošanai, audzināšanai taisnībā, lai Dieva cilvēks būtu pilnīgs, sagatavots katram labam darbam.

(2Tim 3:15-17)

• Mīļi gaidīti bērni vecumā no 5 līdz 14 gadiem.
  • Nodarbības notiks vienu reizi mēnesī.
  • Nodarbību sākums plkst. 11:00. Nodarbības ilgums ~2,5 h.

Tāpat aicinām atbalstīt skoliņas darbu ar ziedojumiem.

Skolotājas:
Līga Jansone (29936504)
info@ligajansone.com

Evita Baltiņa (28662302)

Sekojam aktivitātēm Facebook, spiežam "like" vai "follow"

Komentāri (0)  |  2018-09-10 00:00  |  Skatīts: 688x         Ieteikt draugiem       TweetMe